Для більшості бізнесменів є цікавим офсетний друк у Львові, йому знаходиться більш широке застосування. Це пов'язано з найбільш якісним і надійно захищеним від негативних впливів оточуючого середовища способом виробництва друкованої продукції - візиток, листівок, буклетів - збільшує тривалість їх використання. З іншого боку, зазначений метод значно дорожче, порівняно, наприклад, з лазерним друком. Проте, при друку тиражу великого обсягу, він дає відчутну фінансову економію (ціна одиниці продукції знижується, в прямій залежності від величини обсягу друкованого тиражу).

Як позитивний момент офсетного друку варто відзначити відтворення кольорів на високому якісному рівні з будь-якими дрібними складовими. У такому випадку, як головний метод, застосовуваний в офсетного друку, як правило, виступає цифровий офсетний друк. Рідше застосовують менш популярну фотоофсетний друк. У такому варіанті друку можливо виконати зображення не тільки на папері або картоні, а й на тисненому папері та інших матеріалах. Необхідно виділити список істотних позитивних сторін використання офсетного друку:

  • доступність випуску малих (візитки, листівки), а також і об'ємних форматів (розтяжок, плакатів);
  • умови для отримання вищої якості кожного зображення, з багатьма дрібними складовими;
  • в роботі можливе використання нестандартних типів фарб (золотий, сріблястий) і задіяння УФ-лаку;
  • зі збільшенням тиражу замовлення знижується одинична вартість.

Негативна особливість в офсетного друку, яку неможливо поставити в ряд заслуг, тривалість роботи по виготовленню поліграфічного продукту. Це пов'язано технологією, представленої декількома послідовними ступенями, що не дає можливості віддрукувати тираж за добу, і тим більше за годину. В середньому термін замовлення визначається протягом трьох-п'яти днів, в залежності від обсягу необхідної продукції.

Наша компанія виконує безліч видів друкованої продукції (буклетів, листівок, візиток, флаєрів та інших) за технологією офсетного друку. Ми гарантуємо відповідність існуючим стандартам і нормам офсетного друку. Застосування матеріалів тільки високої якості (плівок, фарби та ін.) Забезпечує нашій продукції тривалий термін користування, що заощадить ваші кошти, виключаючи незаплановані додаткові тиражі. В цьому значна відмінність офсетного друку від цифрового. Адже цифровий друк здатен до втрати яскравості фарб і погіршення зовнішнього оформлення через вплив різних природних факторів (сонячні промені, дощі, снігопади і інше) при використанні, наприклад, в зовнішній рекламі або вивісках.

Дружна професійна команда компанії «Латона» з радістю приймає все замовлення офсетного друку, представить вам блискучі результати бездоганної кінцевої продукції в досить стислі терміни. У підсумку, вас цілком задовольнить наша продукція і помірні ціни.