Друкарня "Латона" у Львові пропонує оперативне виготовлення поліграфічної продукції за технологією цифрового друку.

Поліграфічні вироби - вони всюди, вони оточують нас, знайомлять з новинами світу, запрошують відвідати нові заходи, виставки, розповідають про різні товари і послуги і т.д. І якщо для більшості з нас це можливість дізнатися про щось нове, то для ділових людей - це найкращий спосіб просунути свій бізнес, розповівши про нього багатьом тисячам людей. І чим яскравіше і яскравіше поліграфічний виріб, тим більше позитивні емоції він викликає і тим більшу роль в якості джерела інформації він дає.

Сучасним методом створення і тиражування друкованих виробів є цифровий друк. Про його переваги говорить вже сама назва. Розглянемо переваги даної технології, які зробили її використання настільки популярним.

Переваги цифрового друку

1. Короткі терміни. Цифрова поліграфія - це терміновий друк невеликих тиражів різних видів друкованої продукції. При значному обмеженні в часі і необхідності отримати додаткові тиражі візиток, листівок або буклетів, вона приходить на допомогу. Висока швидкість підготовки до цифрового друку і сама технологія дозволяють виготовити додаткові тиражі навіть в присутності замовника.

2. Доступні ціни. Невеликі тиражі друкованої продукції випускаються в мінімальні терміни з оптимальним співвідношенням ціна - якість.

3. Висока якість і повнокольоровий. Цифровий друк має широкий колірний обхват, дозволяє передати всю колірну палітру і дає можливість якісно відтворити навіть дрібні деталі зображення.

4. Легкість і широкі дизайнерські можливості додрукарської підготовки. Висококваліфіковані дизайнери, використовуючи сучасні дизайнерські програми, втілять на папері найсміливіші фантазії замовника. Комп'ютерна обробка зображень, використання візуальних ефектів, величезного банку різних зображень, зробить друкарську продукцію цікавою і незабутньою. А індивідуальний підхід дозволить отримати унікальні вироби поліграфії.

5. Можливість отримання практично сухих відбитків в результаті процесу цифрового друку, дає можливість відразу ж приступити до післядрукарської обробці і обробці вироби.

6. Можливість створювати будь-яку друковану продукцію. Широке застосування має цифрової поліграфії листівок, візиток, буклетів, брошур, листівок і багатьох інших видів друкованої продукції.

7. Додаткове тиражування не вимагає знову проводити додрукарської підготовки. Можливе коректування макету протягом всього процесу виробництва.

Всі ці переваги роблять цифровий друк у Львові є дуже популярним методом поліграфії, досить дешевим і якісним при виготовленні невеликих тиражів поліграфічної продукції. А постійне вдосконалення друкованих матеріалів та обладнання, підвищення якості друку, широкий колірний обхват роблять її ще більш популярною.

Має технологія і певні обмеження. Даним способом можна економічно та оперативно виготовляти тільки невеликі тиражі поліграфічної продукції. Крім того, при друку пантонами, немає 100% гарантії потрапляння в колір.

Цифровий друк - якість і оперативність

Оперативна поліграфія - цей вид послуги говорить сам за себе. Це якісне виробництво кольорової друкарської продукції з мінімальними тимчасовими витратами. Оперативна поліграфія - це найшвидший спосіб виробництва друкованої продукції, як то кажуть, «не відходячи від каси». Одним з видів оперативної поліграфії є ​​цифровий друк. Основними її перевагами є висока якість, відсутність браку, характерного для офсетного друку, висока роздільна здатність зображення, низька ціна при друку малих і середніх тиражів, можливість друку змінних даних, можливість персоналізації друкованої продукції. Технологія дозволяє зробити контрольний відбиток, який дасть уявлення про якість типографського виробу, передачі кольору, а при необхідності, відразу ж провести корекцію.

Наявність цифрового друкарського обладнання, дозволяє значно розширити можливості друкарні, дозволяючи не тільки якісно, ​​але і економічно ефективно друкувати невеликі і середні тиражі друкованої продукції, що дуже актуально в наш час.

У нашій друкарні, у Львові, завдяки цифровому друку, Ви можете терміново і дешево замовити невеликі тиражі візиток, флаєрів, листівок, буклетів і т.д.