Ні для кого не секрет, що будь-який поліграфічний тираж починається з макета. А якісна поліграфія починається з правильного, грамотно підготовленого макета. Створити його можна самостійно, а можна звернутися до відділу дизайну друкарні. Це істотно заощадить Ваш час і нерви. Наші фахівці - справжні професіонали своєї справи! Відкоригувати готовий макет, створити дизайн відповідно до Ваших побажань або запропонувати свою оригінальну концепцію - все це дизайнери «Латона» роблять легко і з задоволенням. Крім того, вони справжні універсали: працюють у всіх програмах, можуть швидко вникнути в специфіку будь-якої галузі, втілити в життя ідеї різного рівня складності - від простої візитки до нестандартної виставкової конструкції. Досвід, креатив і оперативність є головними перевагами ударників нашого арт-цеху. І, звичайно ж, індивідуальний підхід, який особливо цінують наші клієнти. Пропонуємо і вам переконатися в цьому.

Сучасний графічний дизайн починався колись з дизайну поліграфії. Звичайно, далеко не все, на що здатні цифрові технології зараз, можна відтворити за допомогою друку. Однак в епоху віртуальних досягнень те, що можна помацати руками, стає стократ ціннішим, тому наша дизайн-студія до поліграфії відчуває особливо ніжні почуття.

Але не варто надто піддаватися почуттям, тому що дизайн в поліграфії повинен допомагати доносити зміст повідомлення, а не пригнічувати його ефектною подачею. Інформацію потрібно розкрити максимально повно: зробити текст комфортним для читання (виділити смислові частини, підібрати шрифт і акуратно його зверстати, оформити заголовки), правильно подати фотографії. А компенсувати простоту оформлення і обернути її в перевагу допоможуть вдало вибрані матеріали і методи. Правильна постдрукована обробка, наприклад, здатна перетворити мінімалістичний дизайн в преміальний.

Дизайн поліграфії у Львові в наш час не обмежений практично нічим, і це радує, тому що нам часто доводиться засобами друкарні і творчої майстерні вирішувати нестандартні завдання. При цьому ми завжди пам'ятаємо, що розробка дизайну поліграфії зобов'язує дотримуватися балансу між ефектною ідеєю і майстерним виконанням, і діємо, щоб виконувати всі технологічні норми. Крім того, нестандартна поліграфія повинна бути не тільки цікавою, але й економічною, без непомірних бюджетів і трудових витрат.

А ще ми вважаємо, що дизайн поліграфії вимагає до себе трепетного ставлення, адже те, що вже надруковано, не поправити. Тому ми ретельно шукаємо помилки, робимо кольоропроби і корекцію, порівнюємо друк на різних матеріалах, щоб кінцевий результат був на найвищому рівні.