POS-матеріали: виготовлення у Львові

Наша компанія спеціалізується на виробництві POS-матеріалів, пропонуючи своїм клієнтам повний комплекс послуг, що включає в себе розробку концепції, створення дизайн-проекту, виготовлення та розміщення реклами в торгових точках.

Рекламні POS-матеріали застосовують для оформлення пунктів продажів з метою ознайомлення з продуктом, підвищення впізнаваності торгової марки, створення позитивного іміджу товару або послуги, стимулювання потенційних клієнтів до здійснення покупки або оформлення замовлення на послугу.

Види POS-матеріалів і способи їх розміщення

Важливою перевагою ПОС-матеріалів є їх різноманіття, що дозволяє вибрати оптимальний варіант оформлення для магазинів будь-якого формату. Місцем для розміщення інформації про товар може стати будь-яка ділянка приміщення! Наприклад, футпрінти - відбитки у вигляді слідів - не вимагають окремого простору для розміщення, оскільки їх просто наклеюють на підлогу, позначаючи маршрут до місця викладки продукції. Досить затребувані всілякі постери, листівки і банери, які розміщують на стінах і торговому обладнанні. Їх друк не вимагає великих витрат і доступний кожному! Підвісні таблички (хенгери) також знайшли широке застосування. Їх виробляють із пластику або інших матеріалів.

Серед габаритних рекламних конструкцій варто відзначити ростові фігури з картону, об'ємні макети товарів, штендери, барвисті підставки для продукції, оформлені в корпоративному стилі, і ін.