Широкоформатний друк у Львів

Сьогодні всі міста світу заповнені яскравою і барвистою зовнішньою рекламою. Щоб зробити високоякісні зображення малих, середніх і великих форматів, використовують спосіб широкоформатного друку. Наша ціна на широкоформатний друк приємно вас здивує, телефонуйте.

Широкоформатний друк - це найзатребуваніший спосіб друку, як маленьких, так і великих форматів, з точною передачею повноколірного зображення на практично будь-який матеріал - пластик, папір, банерна тканина, плівка, полотно і т.д., що робить широкоформатний друк універсальним, як для зовнішньої реклами, так і для інтер'єрного друку.

Зовнішній широкоформатний друк

Зовнішній широкоформатний друк - це найдієвіший спосіб візуального маркетингу, який виготовляється за допомогою широкоформатного способу друку. Без зовнішньої реклами не обходиться жодна рекламна кампанія, тому що немає нічого ефективнішого, ніж яскрава вивіска, величезний банер або креативний білборд. Звичайно ж, велику роль в ефективності зовнішньої реклами грає дизайн, який подобається і запам'ятовується всім перехожим. Так само, важливо врахувати місце розміщення зовнішньої реклами, потрібно розуміти, якщо ваш банер зацікавив споживача, то людина повинна відразу зайти і купити те, що його зацікавило, тобто потрібно розміщувати рекламу близько місця продажу.

Широкоформатний друк реклами

Банер - це один з видів зовнішньої широкоформатної реклами. Більш того, це самий затребуваний вид реклами, завдяки низькій вартості, хорошій якості готового виробу і довговічності рекламного оголошення. Телефонуйте і замовляйте широкоформатний друк реклами у Львові прямо зараз.

Широкоформатний друк реклами має ряд переваг:

  • Відносно низька вартість - це відбувається завдяки низькій собівартості матеріалів
  • Відмінна якість друку - готовий рекламний продукт має відмінну якість з точною передачею всіх кольорів
  • Довговічність - всі матеріали зносостійкі і мають довгий термін експлуатації
  • Простота в експлуатації - завдяки своїй мобільності, матеріали легко можна повісити на потрібне місце і зняти назад
  • Універсальність - рекламні матеріали використовують як для зовнішньої широкоформатної реклами, так і для реклами в приміщеннях
  • Швидкість друку - широкоформатний друк реклами проводиться відносно швидко, не залежно від розмірів

Інтер'єрний широкоформатний друк

Під інтер'єрним друком слід розуміти широкоформатний друк з високою якістю друку, яка становить 1440-2880 dpi, при цьому 2880 dpi - це максимальний дозвіл друку, скажімо так, краще поки не придумали. Інтер'єрний широкоформатний друк ще називається фотографічним, тому що готове зображення ідеальне і виглядає як фотографія.

Інтер'єрний друк використовується як для друку рекламних носіїв, так і для декорування приміщень. У рекламних цілях, за допомогою інтер'єрної друку виготовляють банери або плівку, яка буде монтуватися в приміщенні. Для декору приміщень можна виготовити що завгодно - друк фото на полотні, друк фотошпалер і т.д. 

Одним із затребуваних напрямків інтер'єрного друку є друк на полотні. Друк на полотні - відносно новий спосіб друку, але він вже завоював вдячність дизайнерів інтер'єрів, як незвичайний спосіб оформлення.

Полотно, сам по собі міцний матеріал з натурального матеріалу, в сумісності з інтер'єрним високоякісним друком, ми отримуємо ідеальне зображення, яке з трудом можна відрізнити від роботи художника. На друк на полотні можна що завгодно, це можуть бути знамениті репродукції, сімейні фотографії, фото природи і багато іншого, що ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.

Ще одним із затребуваних видів широкоформатного друку, є друк на плівці. Широкоформатний друк на плівці - це нанесення будь-якого зображення на поверхню самоклеючої плівки. Самоклеюча плівка використовується як для зовнішньої реклами, так і для внутрішньої.

Широкоформатний друк на плівці характеризується високою зносостійкістю, вона кілька років може висіти на вулиці і з нею нічого не станеться, їй не страшний дощ, сніг і палюче сонце. Плівка проста в застосуванні, варто тільки зняти нижню захисну плівку і акуратно наклеїти на попередньо очищену поверхню.

Широкоформатний та інтер'єрний друк у Львові

Потрібен широкоформатний або інтер'єрний друк? Ви звернулися туди, куди потрібно! Друкарня "Латона" у Львові виконає всі види робіт по широкоформатному друці. Наша компанія спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами, виставкових стендів і в оформленні дизайнерських рішень в інтер'єрі. Якщо хочете замовити широкоформатний або інтер'єрний друк недорого - телефонуйте, і ми вам надамо вичерпну інформацію.