Сувеніри з логотипом

Компанії часто стикаються з питанням пошуку ефективних рекламних каналів для залучення нових і лояльності постійних клієнтів і партнерів. Сувенірна продукція з логотипом і елементами фірмового стилю дає відповідь на це питання і допомагає побудувати лояльні відносини між компанією і її цільовими групами.

Сувенірна продукція з логотипом компанії це оригінальний спосіб привітати клієнтів, партнерів і співробітників з будь-яким святом чи значущою для організації подією. Також вона служить невід'ємною частиною формування впізнаваності бренду на будь-яких ділових подіях.

Нанесення лого компанії відбувається на практичні, корисні і незвичайні бізнес-сувеніри, які стануть приємним нагадуванням про бренд.

Так що ж таке «сувенірка»? Які її види існують і чому вона ефективна?

Бізнес-сувеніри

Сувенірна продукція для бізнесу підвищить впізнаваність бренду і збільшить шанси завести нові і корисні знайомства на конференціях, ділових зустрічах або галузевих виставках. Для сегмента B2B найкраще підходять практичні речі, які застосовуються в процесі роботи в офісі і служать нагадуванням про компанії.

Популярні B2B-сувеніри:

 • щоденники та блокноти;
 • ручки;
 • календарі та планінги;
 • офісні набори та аксесуари;
 • антистреси і офісні ігри;
 • флешки.

Виробництво бізнес-сувенірів практичніше замовляти цілим пакетом, в який входять відразу кілька подарунків, оформлених відповідно до фірмового стилю компанії.

Бізнес-сувеніри з логотипом з сегмента «Ексклюзив» - це відповідні подарунки для постійних партнерів і керівників. Їх найчастіше вибирають в якості поздоровлень з особливими подіями в житті компанії-партнера.

Промо-сувеніри

«Сувенірка» для промо це не що інше, як метод стимулювання продажів.

Виготовлення сувенірної продукції для промоакцій націлене на клієнтів компанії, споживачів її товарів або послуг. Подібні акції проводяться в місцях продажу продукту, в магазинах, на фестивалях і інших майданчиках і допомагають споживачеві дізнатися про новий бренд і запам'ятати його.

Популярні B2С-сувеніри:

 • брелоки;
 • чашки і посуд;
 • футболки, поло і інші елементи одягу;
 • акумулятори та комп'ютерні аксесуари;
 • парасолі і сумки;
 • будь-які яскраві і незвичайні речі!

Чим оригінальніша і креативніша ідея, тим вище ймовірність того, що бренд запам'ятається клієнту! Незвичайна «сувенірка» з логотипом буде не тільки привертати увагу, а й стане бажаною «здобиччю» для клієнта.

Корпоративні сувеніри

Корпоративні подарунки на замовлення для співробітників є частиною корпоративної культури. Виїзні заходи, семінари, навчання і просто свята не обходяться без подарунків.

Корпоративні бізнес подарунки - це:

 • засіб формування у співробітників почуття приналежності до компанії;
 • вираження індивідуальності на галузевих заходах;
 • рекламний носій.

Корпоративним подарунком може бути все що завгодно: від щоденників і рамок для фото до спортивного спорядження. Головне, щоб подарунок був корисний і співробітник користувався ним і поза офісом, тим самим демонструючи лого і фірмову символіку компанії, що є одним з каналів рекламної комунікації з потенційними клієнтами.

Вигода від корпоративних подарунків очевидна - це і забезпечення лояльності співробітників і ефективна реклама компанії.

Купувати корпоративні подарунки та замовляти їх виготовлення на замовлення слід тільки в перевірених компаніях Львова, яким ви довіряєте, адже ви даруєте отримані сувеніри своїм співробітникам!

Завдяки наявності власного виробництва, сувенірна продукція, що реалізується оптом компанією Латона, - це тривалий термін експлуатації, стійкість до вицвітання, деформації або пошкодження нанесеного зображення.

Сувенірна продукція в Латоні - це завжди індивідуальний проект, створений на замовлення з увагою до деталей!

Для того щоб придбати «сувенірку» оптом або отримати консультацію нашого менеджера, зв'яжіться з нами за телефоном +38 (093) 665-90-59. Щоб задати питання, скористайтеся формою зворотного зв'язку. Якщо хочете переконатися в якості нашої продукції, приїжджайте до нас в офіс - ми завжди раді гостям!