Паперу властиво зношуватися з плином часу. Якщо це не простий папірець, а важливий документ або цінна фотографія, то дуже важливо забезпечити захист від зовнішнього впливу. Найефективнішим способом такого захисту є ламінування, або ламінація документів.

Ламінування являє собою створення на паперовій основі прозорого покриття зі спеціальної полімерної плівки. Ламінувати документи можна з одного боку. Також може виконуватися і двостороннє ламінування.

Завдяки якісній ламінації документи і фотографії не будуть стиратися, м'ятися, вицвітати на сонці, не будуть зіпсовані водою. При цьому плівка є абсолютно прозорою, тому вся необхідна інформація буде повністю читабельною, а ламінованими фотографіями ви зможете милуватися, як і раніше.

Друкарня "Латона" пропонує професійні послуги з ламінування будь-яких документів в у Львові. Ми використовуємо сучасне обладнання.

Потрібно заламінувати документи або фотографії великого формату? Не проблема! У нас є передові широкоформатні ламінатори, за допомогою яких можна легко виконати ламинацію носіїв формату А2, А1 і навіть А0.

В нашій друкарні ваші документи ламінують кваліфіковані фахівці. Тому ви можете не турбуватися про їх цілісності і про якість результату.

Чи варто ризикувати важливими документами, якщо можна звернутися в "Латона"?!