Виготовлення якісної внутрішньої і зовнішньої реклами

Внутрішня і зовнішня реклама є гідним маркетинговим ходом, спрямованим на затребуваність і впізнаваність продукції або послуг компанії. Головною її відмінністю від інших рекламних носіїв виступає величезна кількість контактів з потенційними споживачами. Чисельність і склад цільової аудиторії змінюється практично щохвилини.

Виготовлення внутрішньої і зовнішньої реклами дозволяє абсолютно ненав'язливо донести необхідний потік інформації до споживачів, які, наприклад, не дивляться телевізійні передачі або не читають друковані видання.

Даний вид реклами можна розмістити як в певному місці для залучення конкретної аудиторії, так і направити на більш широке коло споживання інформації. Прикладом такої зовнішньої реклами можуть послужити рекламні щити на автомобільних трасах.

Компанія «Латона» займається виготовленням високоякісної рекламної продукції та надає свої послуги вже більше 15 років. В послуги компанії входить як друк рекламної продукції, так і більш масштабні заходи - виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами. Серед наших клієнтів присутні власники модних бутиків і дорогих ресторанів, відомих фармацевтичних компаній та автосалонів.

Багаторічний досвід роботи в сфері маркетингових заходів дозволив нам сформувати високий рівень сервісного обслуговування та найнижчі ціни на продукцію. Для нас набагато важливіше довіра і визнання кожного клієнта, ніж отримання прибутку за рахунок невиправдано завищених цін.

Звертаючись в нашу компанію, Ви можете якісно і недорого замовити:

  • зовнішню рекламу (об'ємні букви, світлові короби, дахові установки, вивіски);
  • індивідуальний проект;
  • інтер'єрну рекламу (мобільні конструкції, стенди, таблички, літери на власниках);
  • різання і накатку плівки;
  • узгодження зовнішньої реклами;
  • монтаж і ремонт рекламних конструкцій;
  • фрезерне різання і гравіювання;
  • широкоформатний друк;
  • футболки.

Для виготовлення рекламних вивісок ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, комплектуючі та світлове обладнання від перевірених виробників. Завдяки застосуванню інноваційних технологій наші щити можуть з легкістю переносити всі погодні умови (морози, спеку, опади).

Професійний підхід до зовнішньої і внутрішньої реклами будь-якого закладу забезпечує стабільне збільшення клієнтської бази, тому витрати на рекламу часто окупаються в найкоротші терміни. Сучасні технології дозволяють втілити в реальність найсміливіші ідеї та задуми, які неодмінно привернуть споживача своєю неординарністю і яскравістю.